О том как похудеть - диеты, спорт и другие советы для эффективного похудения!

Атицеллюлитный массаж альтернатива операции

Життя несправедливе — целюліт властивий тільки жінкам. Хоча в більшості випадків ця малоприємна «апельсинова кірка» свідчить про нормальний гормональний обмін. Проте це не означає, що її потрібно залишати. На щастя, є перевірені методи, що дозволяють забути про неї на тривалий термін. Причому можна обійтися без дорогих ін'єкцій або хірургічного втручання.

Само собою, мова йде про антицелюлітному масажі. Це цілий комплекс прийомів, спрямованих на підшкірно-жирову клітковину. Прийоми в більшості випадків носять характер механічного або рефлекторного впливу. Завдяки цьому поліпшується живлення клітин. Як результат шкідливі жирові клітини самоусуваються, не витримавши такого натиску. Також з організму виводиться рідина.

Але щоб маніпуляції мали потрібний ефект, їх повинні здійснювати професіонали своєї справи. Всі ці домашні насадки, диво-масажери і крему малоефективні. Інша справа, якщо вони будуть йти в комплексі з масажуванням. Тоді результат буде іншим.

Якісний антицелюлітний масаж для схуднення робиться у студії Михайла Гузя, в Києві https://massage.co.ua/uk/anticellyulitnyj-massazh/. Тут працюють професіонали, здатні за серію сеансів зробити справжнє диво, повернувши вашій шкірі еластичність і пружність. У процесі масажу використовується тільки професійна косметика, сам процес займає 45 хвилин.

Види антицелюлітного масажу

Якщо ви зайшли в салон, де роблять один-єдиний антицелюлітний масаж — тікайте з цієї контори! Головним завданням будь-якого професійного масажиста, який довго вчився своїй професії і має всі необхідні документи та навички, є вибір оптимального курсу для конкретного випадку.

На даний момент можна зробити таку класифікацію масажів проти целюліту:

  • класичний,
  • баночний,
  • апаратний.

Це тільки три вектора. Масажист оцінює ступінь вашої проблеми, потім вибирає шлях її вирішення. Іноді для досягнення оптимального результату з'єднують кілька видів.

Зараз набирає популярність медовий антицелюлітний масаж. Справа в тому, що унікальні властивості продуктів бджільництва відмінно усувають токсини. Це надає шкірі бархатистий і гладкий вигляд.
У класичному вигляді масажу використовуються масла. Вони також досить ефективні за рахунок високого рівня проникнення в шкіру. Коли це відбувається підшкірний жир, як ніби розчиняється.

«Апельсинова кірка» зникає. Мало того, для деяких людей — це єдино можливий варіант, так як алергію на мед поки ще ніхто не відміняв.

Баночний і апаратний види застосовуються, коли потрібно позбавитися від целюліту в області стегон, сідниць, колін або живота. Приємним бонусом йде те, що результат настає відразу ж. Банки добре покращують кровообіг, усуваючи проблемні місця.

2018-04-19 15:28:00
комментарии:

- О том как похудеть - диеты, спорт и другие советы для эффективного похудения! связаться с авторами сайта | карта сайта Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru


Все услуги фриланса по 500 рублей!
НАШ ПАБЛИК ВКОНТАКТЕ: